Wybieraliśmy się z mężem do Rzymu. To miał być romantyczna wycieczka na 15stą rocznice ślubu. Na lotnisko dotarliśmy własnym autem, a potem pozostawiliśmy je na parkingu. Zdecydowanie polecamy! Atrakcyjna cena przy dłuższych rezerwacjach!

Agata z Zabrza

 

Prowadzę własną firmę. Często wyjeżdżam służbowo. Skorzystałem z parkingu Hatlapa przy lotnisku Katowice – Pyrzowice i… od tego czasu robię to regularnie. To najbezpieczniejsze miejsce dla mojego auta! Profesjonalna, miła obsługa. Przystępne ceny.

Krzysztof Katowice

 

Pełen profesjonalizm! Zawsze baliśmy się pozostawiać samochód w nieznanym miejscu. Spróbowaliśmy i wiemy, że to najlepsze rozwiązanie. Parking jest oświetlony, strzeżony. Rezerwację można zrobić wcześniej. Z pewnością nieraz skorzystamy!

Barbara i Andrzej

 

Zawsze marzyłam o wylocie na Maltę. W końcu postanowiłam zrobić sobie tę przyjemność. Problem z pozostawieniem samochodu rozwiązaliśmy pozostawiając go na parkingu Hatlapa! Parking Hatlapa oferuje miejsce w garażu. Zarezerwowałam parking na 16 dni i dostałam atrakcyjna zniżkę!

Agnieszka Katowice

 

W zeszłym roku wybraliśmy się na wakacje do Grecji cała rodziną. Najwygodniej dotrzeć nam na lotnisko własnym autem, ponieważ nie musimy nikogo fatygować. Parking Hatlapa zadbał o wszystko. Ponadto zostaliśmy bezpłatnie odwiezieni na terminal lotniska, a po powrocie kierowca nas odebrał. Plus za organizację!

Marcin z Dąbrowy Górniczej

 

Gdy dowiedziałam się, że muszę wyjechać w delegacje służbową do Londynu, zaczęłam szukać miejsca, gdzie mogłabym pozostawić auto. Mimo, że miałam niewiele czasu – parking Hatlapa znalazł dla mnie wolny garaż. Paring jest ogrodzony, oświetlony, strzeżony. Zdecydowanie polecam!

Marta z Siemianowic Śląskich

 

Przedwczoraj wróciłem z podróży. Odebrałem swoje auto z parkingu Hatlapa. Na plus zasługuje miła obsługa i to, że oferują darmowy transfer na lotnisko i z lotnika po odbiór samochodu. O nic nie musiałem się martwić. Polecam ten parking!!!

Grzegorz K.

 

Mąż zrobił mi niespodziankę urodzinową i zarezerwował bilety na dłuższy wypad do Neapolu. Uparł się, że pojedziemy tam własnym autem. Do końca nie wiedziałam, że zarezerwował również miejsce w Hatlapie. Oboje byliśmy pod wrażeniem podejścia do klienta. Parking jest monitorowany, strzeżony, ogrodzony. Wiedzieliśmy, że nasz samochód będzie bezpieczny!

Maria z Tychów

 

Polecam parking Hatlapa. Zrobiliśmy rezerwację przez Internet. Na lotnisko zawieziono i odebrano nas bezpłatnie. Nasze auto było przez cały czas pod czujnym okiem przemiłej załogi.

Aleksandra B.